2-4 lůžkové studio

Ubytování u letiště Ruzyně

Ve zcela novém moderním zázemí, v těsné blízkosti Letiště Václava Havla Praha, naleznete 31 pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek. Složení pokojů nabízíme od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Pokoje jsou velmi vhodné nejen pro krátkodobé návštěvy Prahy, ale i alternativy pro dlouhodobější pobyt studijního či pracovního typu*, možnost řešení ubytování před odletem či po příletu na pražské letiště apod.

Všechny pokoje jsou nekuřácké, klimatizované, jsou vybaveny stylovým nábytkem, mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, vysokorychlostní WIFI připojení, LCD televizor se satelitními programy, telefon s přímou volbou. Některé pokoje mají navíc vlastní kuchyňský kout zejména pro komfort při dlouhodobějším pobytu*.

Naše recepce je pro Vás otevřena non-stop, v nabídce je k dispozici drobný sortiment: nápoje, hygienické potřeby, mapy, lístky MHD, možnost praní prádla, k zapůjčení jsou vysoušeče vlasů i napařovací žehličky.

Ve 3. hotelovém patře je hostům k dispozici posilovna a je zde k využití i společná kuchyň s vybavením.
Přestože z hotelových pokojů je částečně možno sledovat letecký provoz, rušeni hlukem rozhodně nebudete. Z jedné strany budovy je příjemný výhled do okolních zelených ploch až k Šáreckému údolí či na pár kilometrů vzdálenou horu Říp. Přímo až k budově vede cyklistická stezka a dá se tak pohodlně využít možnost vyjížděk do okolí (pár minut vzdálené Šárecké údolí, Královská obora Hvězda, Stromovka).

Na přání zprostředkujeme exkurzi Letiště Václava Havla Praha.

------------------------------------------------------------------------

* - dlouhodobé pobyty v současné chvíli nejsme schopni zajistit z důvodu vysoké obsazenosti hotelu. Děkujeme za pochopení.

 

Pokoje

Jednolůžkový pokoj - Standard

nabízí příjemné a komfortní ubytování pro individuální cestovatele.

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, velký pracovní stůl s židlí, postel se zdravotní matrací, telefon s přímou volbou, chladnička, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek.

Dvojlůžkový pokoj - Economy

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, malé pracovní stoly s židlemi, postele se zdravotními matracemi, telefon s přímou volbou, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek

Dvojlůžkový pokoj - Standard

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, velké pracovní stoly s židlemi, postele se zdravotními matracemi, pohodlné odpočinkové křeslo, telefon s přímou volbou, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek, kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí)

Dvoulůžkové až čtyřlůžkové studio - Standard

Novinkou jsou typy pokojů tzv. dvoupokojová studia s vlastním kuchyňským koutem. Studia jsou vhodná při pracovních či studijních pobytech, kdy mají oba hosté dostatek soukromí nebo pro rodinné či skupinové pobyty.

Vybavení: V každém studiu jsou dva samostatné prostorné jednolůžkové pokoje s možností přistýlky, se společnou vstupní chodbou, koupelnou a kuchyňským koutem.

Oba pokoje mají vlastní regulaci klimatizace, LCD TV se satelitním příjmem, velký pracovní stůl s židlí, postel se zdravotní matrací, přistýlku a telefon s přímou volbou.

Pro oba pokoje je společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou včetně ručníků a osušek a kuchyňský koutem se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí).

Kontakty

FBA spol.s r.o.
Hotel u pražského letiště Václava Havla

K Letišti 934
Praha 6 - Ruzyně
161 00

tel: +420 220 372 678
email: fba@fba.cz 


map

Rezervace zde >

Menu restaurace polední menu a jídelní lístek na zomako