Kontakt
FB
Instagram
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Náš šéfkuchař

                           šéfkuchař RESTAURACE Air Club      certifikat kuchařská asociace      certifikát Bidfood

Jan Hlůžek je šéfkuchařem RESTAURACE Air Club již řadu let. Takřka denně připravuje a vymýšlí jídla dle posledních trendů tak, aby skloubil čerstvé suroviny, originální nápady a pochopitelně požadavky našich hostů.

Jako milovník jídla se vyučil kuchařem, po čemž následovala praxe ve špičkových hotelech Mövenpick a Holiday Inn v Praze. Dále působil v irském Dunboyne Castle Hotel. Veškeré takto získané zkušenosti uplatňuje dnes a denně pro široké spektrum strávníků v naší restauraci.

Šéfkuchaři našeho provozu, ve kterém jsou stěžejní polední obědy, není cizí ani účast na významných gastronomických soutěžích. Získal např. 2. místo v soutěži Chřest Cup pořádaném v rámci Prague food fesivalu v r 2009 a jako filnalista nejprestižnější kuchařské soutěže v ČR Kuchař roku 2015/2016 získal mnoho neocenitelných zkušeností.

Ty největší životní zkušenosti teď aktuálně získává jako novopečený otec a jelikož ho všichni známe jako nezdolného optimistu, který má rád dobré jídlo a sport, pevně věříme, že v těchto zálibách vytrvá a my se budeme moci stále těšit z jeho pozitivního přístupu ke gastronomii jako takové.

Šipka doleva Šipka doleva
FBA hotel u letiště PrahaHotel FBAUbytování u letiště PrahaRecepce hotelu FBARestaurace Air ClubObědKáva s sebouČeská klasikaInteriér restauraceKávaVínoInteriér restaurace Air ClubBurgerPlzeňské pivoJídlo s sebouMoučníkyChlebíčkySnídaněSladké moučníkyZávin