2-4 lůžkové studio

Ubytování u letiště Ruzyně

POZOR!

Od 15. září 2016 dochází k trvalému přemístění autobusové zastávky "Terminál 3" v obou směrech. 

Zastávky jsou v obou směrech umístěny blíže k budově terminálu, respektive k parku před budovou. Týká se všech linek PID č. 100, 119, 191 a nočního spoje 510. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve zcela novém moderním zázemí, v těsné blízkosti Letiště Václava Havla Praha, naleznete 31 pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek. Složení pokojů nabízíme od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Pokoje jsou velmi vhodné nejen pro krátkodobé návštěvy Prahy, ale i alternativy pro dlouhodobější pobyt studijního či pracovního typu, možnost řešení ubytování před odletem či po příletu na pražské letiště apod.

Všechny pokoje jsou nekuřácké, klimatizované, jsou vybaveny stylovým nábytkem, mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, vysokorychlostní WIFI připojení, LCD televizor se satelitními programy, telefon s přímou volbou. Některé pokoje mají navíc vlastní kuchyňský kout zejména pro komfort při dlouhodobějším pobytu.

Naše recepce je pro Vás otevřena non-stop, v nabídce je k dispozici drobný sortiment: nápoje, hygienické potřeby, mapy, lístky MHD, možnost praní prádla, k zapůjčení jsou vysoušeče vlasů i napařovací žehličky.

Ve 3. hotelovém patře je hostům k dispozici posilovna a je zde k využití i společná kuchyň s vybavením.
Přestože z hotelových pokojů je částečně možno sledovat letecký provoz, rušeni hlukem rozhodně nebudete. Z jedné strany budovy je příjemný výhled do okolních zelených ploch až k Šáreckému údolí či na pár kilometrů vzdálenou horu Říp. Přímo až k budově vede cyklistická stezka a dá se tak pohodlně využít možnost vyjížděk do okolí (pár minut vzdálené Šárecké údolí, Královská obora Hvězda, Stromovka).

Na přání zprostředkujeme exkurzi Letiště Václava Havla Praha.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj - Standard

nabízí příjemné a komfortní ubytování pro individuální cestovatele.

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, velký pracovní stůl s židlí, postel se zdravotní matrací, telefon s přímou volbou, chladnička, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek.

Dvojlůžkový pokoj - Economy

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, malé pracovní stoly s židlemi, postele se zdravotními matracemi, telefon s přímou volbou, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek

Dvojlůžkový pokoj - Standard

Vybavení: LCD TV se satelitním příjmem, velké pracovní stoly s židlemi, postele se zdravotními matracemi, pohodlné odpočinkové křeslo, telefon s přímou volbou, koupelna s toaletou včetně ručníků a osušek, kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí)

Dvoulůžkové až čtyřlůžkové studio - Standard

Novinkou jsou typy pokojů tzv. dvoupokojová studia s vlastním kuchyňským koutem. Studia jsou vhodná při pracovních či studijních pobytech, kdy mají oba hosté dostatek soukromí nebo pro rodinné či skupinové pobyty.

Vybavení: V každém studiu jsou dva samostatné prostorné jednolůžkové pokoje s možností přistýlky, se společnou vstupní chodbou, koupelnou a kuchyňským koutem.

Oba pokoje mají vlastní regulaci klimatizace, LCD TV se satelitním příjmem, velký pracovní stůl s židlí, postel se zdravotní matrací, přistýlku a telefon s přímou volbou.

Pro oba pokoje je společná koupelna se sprchovým koutem a toaletou včetně ručníků a osušek a kuchyňský koutem se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí).

Kontakty

FBA spol.s r.o.
Hotel u pražského letiště Václava Havla

K Letišti 934
Praha 6 - Ruzyně
161 00

tel: +420 220 372 678
fax: +420 220 372 321
email: fba@fba.cz 


map

Rezervace zde >

Menu restaurace polední menu a jídelní lístek na zomako